CLIPPER TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA DO SZLIFIEREK KĄTOWYCH

TARCZE DO PRZECINANIA I SZLIFOWANIA Tarcze do przecinania i szlifowania z linii Norton Clipper przeznaczone do urządzeń przenośnych i stacjonarnych, charakteryzujące się znakomitą wydajnością w zakresie obróbki wielu rodzajów materiałów budowlanych i konstrukcyjnych.

NORTON CLIPPER MULTIMATERIAL
NORTON CLIPPER MULTIMATERIAL  Przecinanie, szlifowanie i polerowanie WSZYSTKICH rodzajów materiałów za pomocą jednego produktu. Brak konieczności wymiany tarczy podczas wykonywania różnych zadań obejmujących różne rodzaje materiałów. Tarcze przeznaczone do urządzeń bezprzewodowych zostały opracowane z myślą o jak najmniejszym oporze podczas eksploatacji. Szlifowanie swobodne pochłania mniej energii akumulatora
NORTON CLIPPER METAL INOX
NORTON CLIPPER METAL INOX Tarcza do cięcia prostego oferująca dłuższą żywotność, zwiększoną trwałość oraz wysoki współczynnik usuwania metalu w zastosowaniach obejmujących obróbkę metalu i stali nierdzewnej. Nie zawiera żelaza, siarki ani chloru, co eliminuje ryzyko zanieczyszczenia podczas przecinania. Doskonale nadaje się do przecinania blachy i metalowych słupków.
NORTON CLIPPER KAMIEŃ
NORTON CLIPPER KAMIEŃ Tarcze proste do przecinania przeznaczone do szlifierek kątowych. Dzięki zastosowaniu ziaren węglika krzemu tarcza wytwarza mniej pyłu, generuje mniej hałasu i zapobiega utracie materiału oraz gwarantuje precyzję cięcia.