ROLKI MESHPOWER CERAMICZNE

NORTON MESHPOWER ROLKI Norton MeshPower to wielofunkcyjne narzędzie ścierne, zaprojektowane z tysiącami otworów, stworzone na bazie unikalnej struktury siatki. Struktura otworów pozwala na usuwanie pyłu w każdym zastosowaniu krążka. Podkład z siatki umożliwia doskonałe usuwanie pyłu, co zapewnia czystsze środowisko pracy i skraca czas sprzątania. Technologia No-fil® zapobiega zabijaniu się, co wydłuża żywotność produktu. Mogą być stosowane na morko i na sucho. Samoprzylepny podkład dla szybszej i łatwiejszej wymiany krążka. Mogą być używane na każdym materiale, powierzchniach płaskich i konturowych, ręcznie lub maszynowo. Brak zdefiniowanego wzoru otworów dla szybszego i łatwiejszego nakładania na podkładkę. Łatwo zidentyfikować typ produktu poprzez kolor ziarna.

NORTON ROLKA MESHPOWER 75X10
NORTON ROLKA MESHPOWER 75X10 Norton MeshPower to wielofunkcyjne narzędzie ścierne, zaprojektowane z tysiącami otworów, stworzone na bazie unikalnej struktury siatki. Struktura otworów pozwala na usuwanie pyłu w każdym zastosowaniu rolki.  Podkład z siatki umożliwia doskonałe usuwanie pyłu, co zapewnia czystsze środowisko pracy i skraca czas sprzątania.  Technologia No-fil® zapobiega zabijaniu się, co wydłuża żywotność produktu.  Mogą być stosowane na morko i na sucho.  Samoprzylepny podkład dla szybszej i łatwiejszej wymiany rolki Mogą być używane na każdym materiale, powierzchniach płaskich i konturowych, ręcznie lub maszynowo.  Brak zdefiniowanego wzoru otworów dla szybszego i łatwiejszego nakładania na podkładkę.  Łatwo zidentyfikować typ produktu poprzez kolor ziarna.
NORTON ROLKA MESHPOWER 115X10
NORTON ROLKA MESHPOWER 115X10 Norton MeshPower to wielofunkcyjne narzędzie ścierne, zaprojektowane z tysiącami otworów, stworzone na bazie unikalnej struktury siatki. Struktura otworów pozwala na usuwanie pyłu w każdym zastosowaniu rolki.  Podkład z siatki umożliwia doskonałe usuwanie pyłu, co zapewnia czystsze środowisko pracy i skraca czas sprzątania.  Technologia No-fil® zapobiega zabijaniu się, co wydłuża żywotność produktu.  Mogą być stosowane na morko i na sucho.  Samoprzylepny podkład dla szybszej i łatwiejszej wymiany rolki Mogą być używane na każdym materiale, powierzchniach płaskich i konturowych, ręcznie lub maszynowo.  Brak zdefiniowanego wzoru otworów dla szybszego i łatwiejszego nakładania na podkładkę.  Łatwo zidentyfikować typ produktu poprzez kolor ziarna.