CLIPPER NARZĘDZIA ŚCIERNE NASYPOWE DO SZLIFOWANIA RĘCZNEGO I MASZYNOWEGO

 NARZĘDZIA ŚCIERNE NASYPOWE DO SZLIFOWANIA RĘCZNEGO I MASZYNOWEGO Linia Norton Clipper, oferująca narzędzia ścierne przeznaczone do szlifowania ręcznego, maszynowego oraz cyklinowania, została zaprojektowana przy użyciu najnowocześniejszych technologii ściernych, zapewniając wysoki, profesjonalny poziom wydajności spełniający kryteria nawet najbardziej wymagających prac szlifierskich.

NORTON CLIPPER KRĄŻEK G13F 125
NORTON CLIPPER KRĄŻEK G13F 125 
Krążki ścierne z 6, 8 lub 9 otworami na podkładzie samoprzyczepnym ułatwiającym i usprawniającym wymianę krążka. Krążki idealnie nadają się do uzyskiwania perfekcyjnych rezultatów na wszystkich rodzajach powierzchni, w tym drewna, farby i metalu. 
NORTON CLIPPER KRĄŻEK G13F 150
NORTON CLIPPER KRĄŻEK G13F 150 Krążki ścierne z 6, 8 lub 9 otworami na podkładzie samoprzyczepnym ułatwiającym i usprawniającym wymianę krążka. Krążki idealnie nadają się do uzyskiwania perfekcyjnych rezultatów na wszystkich rodzajach powierzchni, w tym drewna, farby i metalu. 
NORTON CLIPPER KRĄŻEK WŁÓKNINOWY DO DREWNA 125x22.3 BORDOW Y ŚREDNIA
NORTON CLIPPER KRĄŻEK WŁÓKNINOWY DO DREWNA 125x22.3 BORDOW Y ŚREDNIA Krążki włókninowe do drewna wykonane z włókna nylonowego zaimpregnowanego ziarnem ściernym tlenku glinu, przeznaczone do zdzierania farby i lakieru z powierzchni wykonanych z twardego drewna, pozostawiające czystą powierzchnię gotową do malowania. Idealne do obróbki zakrzywionych i trudnodostępnych miejsc,
NORTON CLIPPER PAS BEZKOŃCOWY R28B 75x533
NORTON CLIPPER PAS BEZKOŃCOWY R28B 75x533 Bogaty wybór rozmiarów taśm ściernych (od 13x454 mm to 100x610 mm) zapewnia produkty do każdej aplikacji. Wysokowydajne ziarno ścierne gwarantuje szybkie tempo szlifowania i wysoki współczynnik usuwania materiału. Taśmy charakteryzują się zmiennym kierunkiem ruchu, mogą więc być użytkowane na urządzeniu w obu kierunkach.
NORTON CLIPPER PAS BEZKOŃCOWY R28B 100x610
NORTON CLIPPER PAS BEZKOŃCOWY R28B 100x610 Bogaty wybór rozmiarów taśm ściernych (od 13x454 mm to 100x610 mm) zapewnia produkty do każdej aplikacji. Wysokowydajne ziarno ścierne gwarantuje szybkie tempo szlifowania i wysoki współczynnik usuwania materiału. Taśmy charakteryzują się zmiennym kierunkiem ruchu, mogą więc być użytkowane na urządzeniu w obu kierunkach.
NORTON CLIPPER ARKUSZ A275 230x280
NORTON CLIPPER ARKUSZ A275 230x280 Warstwa No-fil® ogranicza gromadzenie się pyłu (zapychanie) na materiale ściernym, co przekłada się na dłuższą żywotność produktu i zapewnia doskonałą jakość wykończenia. Arkusze posiadają lekki podkład papierowy wzmocniony włóknem lateksowym, które nadaje im elastyczność, trwałość i zapewnia komfort podczas użytkowania, a ponadto pozwala uzyskać gładką powierzchnię podczas wykańczania gipsu, szpachlówki i lakieru
NORTON CLIPPER ARKUSZ T489 WODOODPORNY 230x280
NORTON CLIPPER ARKUSZ T489 WODOODPORNY  230x280  Arkusze posiadają podkład wykonany z papieru lateksowego, który umożliwia ich stosowanie na sucho i mokro. Najlepsze rezultaty daje obróbka na mokro, ponieważ woda oczyszcza i nawilża powierzchnię, a ponadto zapobiega zapychaniu się narzędzia ściernego. Ziarno węglika krzemu zapewnia wysoką wydajność przy obróbce powierzchni metalowych
NORTON CLIPPER WŁÓKNINA BEARTEX
NORTON CLIPPER WŁÓKNINA BEARTEX Wykonane z włókna nylonowego, zaimpregnowane ziarnem ściernym, oferujące trójwymiarową powierzchnię ścierną, którą można wykorzystać z każdej strony. Doskonałe do wielu zastosowań: od przygotowania powierzchni po obróbkę wykończeniową i czyszczenie powierzchni drewnianych, malowanych, metalowych, plastikowych, szklanych i glazury.
NORTON CLIPPER ROLKA R222-25Mx25MM
NORTON CLIPPER ROLKA R222-25Mx25MM Stworzone z myślą o obróbce ręcznej. Płócienny podkład zapewnia dużą elastyczność podczas gratowania, usuwania rdzy i operacji wykończeniowych obejmujących zakrzywione powierzchnie, takie jak rury, poręcze czy wrzeciona. Rolki są umieszczone w wygodnym dozowniku, który pozwala wyeliminować straty materiału i zapewnia łatwość przechowywania.
NORTON CLIPPER ROLKA G131F 115MMx50M
NORTON CLIPPER ROLKA G131F 115MMx50M Rolki zawierające ziarno tlenku glinu i wytrzymały, papierowy podkład zapewniający wysoką wydajność przy obróbce powierzchni drewnianych, metalowych i malowanych. Do użytku ręcznego lub - w celu uzyskania najlepszych rezultatów - z dowolnym bloczkiem szlifierskim Norton Clipper.